Hurumsprinten 2017

                                                                                               Velkommen til 

                       NMK Hurum & Røyken                             

Resultater på Hurumsprinten 2017:

Klasse 2:

1. plass: Anders Grøndal (Asker og Bærum Motorsport)og Roger Eilertsen 8Asker og Bærum Motorsport

2. plass: Frank Tore Larsen(NMK Modum og Sigdal) og Torstein Eriksen (NMK Modum og Sigdal)

3. plass: Christian A. Selmer(Asker og Bærum Motorsport) og Anita Selmer (asker og Bærum Motorsport)

 

Klasse 3 og 13:

1. plass: Thomas A. Imingen (NMK Hurum og Røyken) og Vegard G. Halland (NMK Nore og Uvdal)

2. plass: Arnt Gustav Olsen (Asker og Bærum Motorsport) og Rune Eilertsen (Øvre Østfold Motorsport)

3. plass: Mats Nygård ( KNA Kongsvinger og Tina Jeanette Olsen (KNA Kongsvinger)

 

Klasse 4, 5, 6, 7, 8 og 9:

1. plass: Sindre Furuseth (Asker og Bærum Motorsport) og Øyvind R. Beckstrøm ( Sater MK)

2. plass: Håkon Sveen Frøslid (NMK Fluberg) og Steve Røkland (KNA Kongsvinger)

3. plass: Knut Harald Henriksen (Asker og Bærum Motorsport) og Stine Marie Klemetsdal (NMK Tønsberg)

 

Klasse 10, 11 og 12:

1. plass: Tom Kristian Lien (NMK Modum og Sigdal) og Rita Kristensen (KNA Eiker)

2. plass: Jarle Lippert (Asker og Bærum Motorsport) og Kjell Pettersen (Asker og Bærum Motorsport)

3. plass: Edvall M. Stenberg (NMK Hadeland) og Trond-Håvard Østheim(NMK Hadeland)

 

Klasse 14 og 15:

1. plass: Reidar Moland(NMK Sandefjord) og Tormod Schau(NMK Sandefjord)

2. plass: Torbjørn Hjermstad(KNA Indre/Ytre Østfold) og Atle Dyreng(KNA Indre/Ytre Østfold

3. plass: Terje Hakkim(Asker og Bærum Motorsport) og Knut Strandbråten(Asker og Bærum Motorsport)

 

Klasse 17:

1. plass: Kristian H. Eriksen(KNA Kongsberg) og Jonas H. Eriksen(KNA Kongsberg)

2. plass: Krister Skjærbekk(NMK Hamar) og Hans Liberg(NMK Hamar)

3. plass: Andre Tronrud(NMK Nore og Uvdal) og Kristian Haug(NMK Nore og Uvdal)

 

Klasse 19:

1. plass: Ole K. Gislerud(NMK Nedre Hallingdal) og Ole Thomas Westby(NMK Modum og Sigdal)

2. plass: Kjetil Hagestande(Asker og Bærum Motorsport) og Dag Nordstrand(NMK Hamar)

3. plass: Andreas Amundsen(NMK Aurskog-Høland) og Øivind Lehre(Asker og Bærum Motorsport)

 

Klasse 20:

1. plass: Marcus Lundhaug(kna Kongsvinger) og Røy Tangen(KNA Kongsvinger)

2. plass: Thea Turvoll Lien(NMK Modum & Sigdal) og Hege Turvoll Lien(NMK Modum & Sigdal)

Linker til kart over løypa og basen kommer her: kart