nmkhurumogroyken.no

                                                                                               Velkommen til 

                       NMK Hurum & Røyken                             

Som medlem i NMK har du en rekke fordeler. Se mer om dette på nmk.no

Medlemspriser for 2017:

Senior: 450,-

Familie/junior/pensjonist:

300,-

Resultater på Hurumsprinten 2017:

Klasse 2:

1. plass: Anders Grøndal (Asker og Bærum Motorsport)og Roger Eilertsen 8Asker og Bærum Motorsport

2. plass: Frank Tore Larsen(NMK Modum og Sigdal) og Torstein Eriksen (NMK Modum og Sigdal)

3. plass: Christian A. Selmer(Asker og Bærum Motorsport) og Anita Selmer (asker og Bærum Motorsport)

 

Klasse 3 og 13:

1. plass: Thomas A. Imingen (NMK Hurum og Røyken) og Vegard G. Halland (NMK Nore og Uvdal)

2. plass: Arnt Gustav Olsen (Asker og Bærum Motorsport) og Rune Eilertsen (Øvre Østfold Motorsport)

3. plass: Mats Nygård ( KNA Kongsvinger og Tina Jeanette Olsen (KNA Kongsvinger)

 

Klasse 4, 5, 6, 7, 8 og 9:

1. plass: Sindre Furuseth (Asker og Bærum Motorsport) og Øyvind R. Beckstrøm ( Sater MK)

2. plass: Håkon Sveen Frøslid (NMK Fluberg) og Steve Røkland (KNA Kongsvinger)

3. plass: Knut Harald Henriksen (Asker og Bærum Motorsport) og Stine Marie Klemetsdal (NMK Tønsberg)

 

Klasse 10, 11 og 12:

1. plass: Tom Kristian Lien (NMK Modum og Sigdal) og Rita Kristensen (KNA Eiker)

2. plass: Jarle Lippert (Asker og Bærum Motorsport) og Kjell Pettersen (Asker og Bærum Motorsport)

3. plass: Edvall M. Stenberg (NMK Hadeland) og Trond-Håvard Østheim(NMK Hadeland)

 

Klasse 14 og 15:

1. plass: Reidar Moland(NMK Sandefjord) og Tormod Schau(NMK Sandefjord)

2. plass: Torbjørn Hjermstad(KNA Indre/Ytre Østfold) og Atle Dyreng(KNA Indre/Ytre Østfold

3. plass: Terje Hakkim(Asker og Bærum Motorsport) og Knut Strandbråten(Asker og Bærum Motorsport)

 

Klasse 17:

1. plass: Kristian H. Eriksen(KNA Kongsberg) og Jonas H. Eriksen(KNA Kongsberg)

2. plass: Krister Skjærbekk(NMK Hamar) og Hans Liberg(NMK Hamar)

3. plass: Andre Tronrud(NMK Nore og Uvdal) og Kristian Haug(NMK Nore og Uvdal)

 

Klasse 19:

1. plass: Ole K. Gislerud(NMK Nedre Hallingdal) og Ole Thomas Westby(NMK Modum og Sigdal)

2. plass: Kjetil Hagestande(Asker og Bærum Motorsport) og Dag Nordstrand(NMK Hamar)

3. plass: Andreas Amundsen(NMK Aurskog-Høland) og Øivind Lehre(Asker og Bærum Motorsport)

 

Klasse 20:

1. plass: Marcus Lundhaug(kna Kongsvinger) og Røy Tangen(KNA Kongsvinger)

2. plass: Thea Turvoll Lien(NMK Modum & Sigdal) og Hege Turvoll Lien(NMK Modum & Sigdal)

Hurumsprinten blir sponset av:

Levering av internett i basen og på Showkulen.

ME Anleggsservice AS

Martin Eek

Mjelde Sveis og Montasje AS

Sætre Bilservice AS

Maxbo Torstvedt

Skaholtv. 2, 3484 Holmsbu

www.maxbo.no

Coop Bygg mix, Sætre. sponset en ny kaffetrakter.